JAUNUMI

SIA Besta - “Glutton” izplatītājs Baltijas valstīs

Jūnijs 27 ,2018

SIA Besta ir kļuvusi par beļģu ražotāja “Glutton” ekskluzīvo izplatītāju Baltijas valstīs. “Glutton” vides uzkopšanas tehniku lieto jau vairāk kā 3500 pilsētās visa pasaulē. Tā darbojas ar elektromotoru, tādējādi nerada izmešus un trokšņus, ir ērta lietotājam, draudzīga videi un sabiedrībai. Pilsētvides apstākļos nodrošina ātru un efektīvu uzkopšanu, netraucējot apkārtējos. Pateicoties vakuuma darbības principam, atkritumi un sīkdaļinas tiek iesūktas konteinerā –panākot bezprecedenta tīrību.

SIA Besta ir uzsākusi sadarbību ar Islandes uzņēmumu Icos ehf

December 14,2017

Sākot ar šī gada novembri SIA Besta ir kļuvusi par Islandes zīmola SAGA izplatītāju Latvijas tirgū.

SAGA produktu klāstā ir kosmētikas līdzekļi ar Islandes augu ekstraktiem. Produkti ir piemēroti gan normālas, gan arī sausas un raupjas ādas kopšanai ikdienā. Produkti baro, stabilizē un mīkstina ādu, atjauno tās līdzsvaru un nodrošina enerģiju. 

Plašāka informācija par sadarbības partneri pieejama mājas lapā: www.icos.is 

SIA Besta kļūst par zīmola Larifan izplatītāju​

October 04,2017

SIA Besta un farmācijas uzņēmums SIA Larifāns ir uzsākuši sadarbību par zīmola Larifan produkcijas izplatīšanu Latvijas tirgū.

Larifan ir pretvīrusu un imūnmodulējošs preparāts, kura iedarbības diapazons ir robežās no lokālās imunitātes stiprināšanas līdz vispārējai imūnsistēmas stabilizācijai, respektīvi, šos produktus var lietot gan lai vispār izvairītos no saslimšanas nostiprinot imunitāti, gan lai ārstētu nopietnas vīrusu izraisītas slimības, gan izmantot audzēju imūnterapijā.

To iegūst biotehnoloģiskā ceļā no baktērijām, tātad Larifan ir dabiskas izcelsmes BioProdukts.

Plašāka informācija par sadarbības partneri pieejama mājas lapā: www.larifans.lv

© 2019 SIA Besta

  • Facebook - Grey Circle